Primera Division Op TV
Wat vind je op deze pagina?

Primera Division{supplement} op TV Vandaag. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Jupiler League aanbieden Primera Division. Hesgoal Primera Division.

Habla Castellano? Tenemos varios sitios web de futbol excelentes disponibles para usted que estan en su lengua materna. La informacion de resultados de futbol mas rapida en tu idioma se puede encontrar en https://partidoshoyvenezuela.com y para esta liga aqui: https://partidoshoyvenezuela.com/primera-division/ver-por-internet-en-vivo-gratis Si esta buscando una transmision en vivo de futbol oficial, visite https://rojadirectavenezuela.com y aqui para esta liga: https://rojadirectavenezuela.com/ver-primera-division-online-gratis Y si esta buscando las proximas transmisiones de TV de futbol, https://pirlotvvenezuela.com tiene el ultimo calendario para usted y puede seguir esta liga aqui: https://pirlotvvenezuela.com/ver-primera-division-online-gratis Y si estas buscando predicciones de futbol precisas, https://tarjetarojavenezuela.com tiene las ultimas novedades aqui: https://tarjetarojavenezuela.com/pronostico-primera-division Por ultimo, pero no menos importante, eche un vistazo a https://futbollibrevenezuela.com y obtenga una buena descripcion general de todas las transmisiones de futbol aqui: https://futbollibrevenezuela.com/hesgoal-primera-division
Championship - Final
Primera Division - Championship - Final
Zo 30/10
5 - 4
Metropolitanos
Monagas
Groep A ≫ Copa Sudamericana Play-off ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Vr 30/9
2 - 0
Caracas (11)
Deportivo La Guaira (5)
Primera Division - Round 01
Za 1/10
3 - 2
Estudiantes Mérida (2)
Hermanos Colmenares (3)
Primera Division - Round 02
Di 4/10
1 - 0
Deportivo La Guaira (4)
Estudiantes Mérida (2)
Primera Division - Round 02
Wo 5/10
0 - 0
Hermanos Colmenares (4)
Caracas (1)
Primera Division - Round 03
Vr 7/10
1 - 2
Caracas (1)
Estudiantes Mérida (2)
Primera Division - Round 03
Za 8/10
4 - 0
Hermanos Colmenares (4)
Deportivo La Guaira (3)
Primera Division - Round 04
Vr 14/10
1 - 1
Estudiantes Mérida (1)
Caracas (3)
Primera Division - Round 04
Za 15/10
0 - 0
Deportivo La Guaira (4)
Hermanos Colmenares (3)
Primera Division - Round 05
Wo 19/10
1 - 0
Caracas (3)
Hermanos Colmenares (2)
Primera Division - Round 05
Wo 19/10
1 - 1
Estudiantes Mérida (1)
Deportivo La Guaira (4)
Primera Division - Round 06
Za 22/10
1 - 2
Deportivo La Guaira (4)
Caracas (1)
Primera Division - Round 06
Za 22/10
2 - 5
Hermanos Colmenares (3)
Estudiantes Mérida (2)
01.
(01.)
11
+04
12:08
03-02-01
06
02.
(02.)
11
+03
07:04
03-02-01
06
03.
(03.)
5
-01
08:09
01-02-03
06
04.
(04.)
5
-06
03:09
01-02-03
06
Groep B ≫ Copa Sudamericana Play-off ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Zo 2/10
1 - 2
Portuguesa (4)
Academia Puerto Cabello (1)
Primera Division - Round 01
Ma 3/10
0 - 2
Deportivo Lara (2)
Deportivo Táchira (3)
Primera Division - Round 02
Do 6/10
0 - 0
Deportivo Táchira (1)
Portuguesa (3)
Primera Division - Round 02
Vr 7/10
3 - 1
Academia Puerto Cabello (2)
Deportivo Lara (4)
Primera Division - Round 03
Zo 9/10
1 - 0
Deportivo Lara (4)
Portuguesa (3)
Primera Division - Round 03
Ma 10/10
0 - 0
Academia Puerto Cabello (1)
Deportivo Táchira (2)
Primera Division - Round 04
Zo 16/10
0 - 2
Deportivo Táchira (2)
Academia Puerto Cabello (1)
Primera Division - Round 04
Ma 17/10
0 - 1
Portuguesa (4)
Deportivo Lara (3)
Primera Division - Round 05
Vr 21/10
0 - 1
Portuguesa (4)
Deportivo Táchira (3)
Primera Division - Round 05
Vr 21/10
1 - 0
Deportivo Lara (2)
Academia Puerto Cabello (1)
Primera Division - Round 06
Ma 24/10
0 - 2
Academia Puerto Cabello (1)
Portuguesa (4)
Primera Division - Round 06
Ma 24/10
1 - 0
Deportivo Táchira (3)
Deportivo Lara (2)
01.
(01.)
11
+02
04:02
03-02-01
06
02.
(02.)
10
+02
07:05
03-01-02
06
03.
(03.)
9
-02
04:06
03-00-03
06
04.
(04.)
4
-02
03:05
01-01-04
06
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 01
Primera Division - Round 01
Za 1/10
0 - 2
Monagas (3)
Metropolitanos (2)
Primera Division - Round 01
Zo 2/10
0 - 2
Carabobo (2)
Zamora Fútbol Club (3)
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 02
Primera Division - Round 02
Wo 5/10
1 - 0
Metropolitanos (1)
Carabobo (3)
Primera Division - Round 02
Do 6/10
1 - 1
Zamora Fútbol Club (2)
Monagas (3)
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 03
Primera Division - Round 03
Za 8/10
0 - 0
Metropolitanos (1)
Zamora Fútbol Club (2)
Primera Division - Round 03
Zo 9/10
3 - 2
Carabobo (4)
Monagas (3)
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 04
Primera Division - Round 04
Za 15/10
2 - 1
Monagas (4)
Carabobo (3)
Primera Division - Round 04
Zo 16/10
0 - 0
Zamora Fútbol Club (2)
Metropolitanos (1)
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 05
Primera Division - Round 05
Do 20/10
0 - 0
Carabobo (4)
Metropolitanos (1)
Primera Division - Round 05
Do 20/10
1 - 1
Monagas (3)
Zamora Fútbol Club (2)
Copa Libertadores Play-off ≫ Round 06
Primera Division - Round 06
Zo 23/10
0 - 2
Metropolitanos (1)
Monagas (3)
Primera Division - Round 06
Zo 23/10
1 - 4
Zamora Fútbol Club (2)
Carabobo (4)
Primera Division - Round 01
Do 24/2
1 - 0
Deportivo La Guaira
Metropolitanos
Primera Division - Round 01
Vr 25/2
1 - 1
Academia Puerto Cabello (2)
Portuguesa (12)
Primera Division - Round 01
Vr 25/2
0 - 0
UCV (13)
Carabobo (5)
Primera Division - Round 01
Za 26/2
1 - 1
Hermanos Colmenares (11)
Zamora Fútbol Club (14)
Primera Division - Round 01
Za 26/2
1 - 3
Mineros de Guayana (13)
Monagas (14)
Primera Division - Round 01
Zo 27/2
1 - 0
Caracas (10)
Aragua (9)
Primera Division - Round 01
Zo 27/2
1 - 2
Estudiantes Mérida (12)
Deportivo Táchira (11)
Primera Division - Round 01
Zo 27/2
0 - 1
Zulia (12)
Deportivo Lara (11)
Primera Division - Round 02
Do 3/3
2 - 0
Metropolitanos (14)
UCV (11)
Primera Division - Round 02
Vr 4/3
1 - 1
Deportivo Lara (6)
Caracas (4)
Primera Division - Round 02
Vr 4/3
1 - 0
Aragua (14)
Hermanos Colmenares (8)
Primera Division - Round 02
Za 5/3
2 - 0
Zamora Fútbol Club (10)
Estudiantes Mérida (14)
Primera Division - Round 02
Za 5/3
3 - 0
Deportivo Táchira (5)
Zulia (14)
Primera Division - Round 02
Zo 6/3
1 - 2
Carabobo (11)
Monagas (5)
Primera Division - Round 02
Zo 6/3
2 - 1
Deportivo La Guaira (7)
Academia Puerto Cabello (9)
Primera Division - Round 02
Zo 6/3
0 - 2
Portuguesa (9)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 03
Do 10/3
1 - 0
Mineros de Guayana (8)
Deportivo Lara (6)
Primera Division - Round 03
Vr 11/3
2 - 1
Academia Puerto Cabello (10)
Aragua (9)
Primera Division - Round 03
Vr 11/3
0 - 0
Estudiantes Mérida (15)
Carabobo (11)
Primera Division - Round 03
Vr 11/3
1 - 2
Zulia (16)
Metropolitanos (9)
Primera Division - Round 03
Za 12/3
2 - 4
Monagas (2)
Portuguesa (13)
Primera Division - Round 03
Za 12/3
1 - 1
Caracas (7)
Zamora Fútbol Club (6)
Primera Division - Round 03
Zo 13/3
0 - 0
UCV (14)
Deportivo La Guaira (3)
Primera Division - Round 03
Zo 13/3
1 - 2
Hermanos Colmenares (14)
Deportivo Táchira (2)
Primera Division - Round 04
Do 17/3
3 - 1
Carabobo (12)
Mineros de Guayana (5)
Primera Division - Round 04
Vr 18/3
2 - 0
Zamora Fútbol Club (6)
UCV (13)
Primera Division - Round 04
Vr 18/3
1 - 1
Deportivo Táchira (1)
Academia Puerto Cabello (10)
Primera Division - Round 04
Za 19/3
0 - 1
Aragua (12)
Estudiantes Mérida (15)
Primera Division - Round 04
Za 19/3
1 - 1
Portuguesa (10)
Zulia (16)
Primera Division - Round 04
Zo 20/3
2 - 0
Deportivo La Guaira (3)
Hermanos Colmenares (15)
Primera Division - Round 04
Zo 20/3
3 - 0
Metropolitanos (4)
Caracas (8)
Primera Division - Round 04
Zo 20/3
0 - 0
Deportivo Lara (11)
Monagas (5)
Primera Division - Round 05
Do 24/3
0 - 2
Zulia (16)
Deportivo La Guaira (2)
Primera Division - Round 05
Vr 25/3
1 - 1
Carabobo (7)
Zamora Fútbol Club (4)
Primera Division - Round 05
Vr 25/3
2 - 1
UCV (14)
Deportivo Táchira (2)
Primera Division - Round 05
Vr 25/3
4 - 1
Hermanos Colmenares (15)
Academia Puerto Cabello (9)
Primera Division - Round 05
Za 26/3
0 - 3
Mineros de Guayana (7)
Aragua (15)
Primera Division - Round 05
Zo 27/3
1 - 1
Caracas (11)
Portuguesa (9)
Primera Division - Round 05
Zo 27/3
1 - 0
Estudiantes Mérida (15)
Deportivo Lara (11)
Primera Division - Round 05
Ma 28/3
2 - 1
Monagas (5)
Metropolitanos (3)
Primera Division - Round 06
Do 31/3
2 - 0
Deportivo Táchira (2)
Deportivo Lara (12)
Primera Division - Round 06
Vr 1/4
0 - 0
Academia Puerto Cabello (12)
Caracas (10)
Primera Division - Round 06
Vr 1/4
0 - 0
Metropolitanos (4)
Carabobo (9)
Primera Division - Round 06
Vr 1/4
1 - 1
Zamora Fútbol Club (5)
Mineros de Guayana (12)
Primera Division - Round 06
Za 2/4
1 - 1
Deportivo La Guaira (2)
Estudiantes Mérida (7)
Primera Division - Round 06
Za 2/4
0 - 0
Aragua (10)
Zulia (16)
Primera Division - Round 06
Zo 3/4
2 - 0
Hermanos Colmenares (15)
Monagas (5)
Primera Division - Round 06
Ma 4/4
0 - 0
Portuguesa (12)
UCV (14)
Primera Division - Round 07
Vr 8/4
1 - 1
Zamora Fútbol Club (4)
Aragua (8)
Primera Division - Round 07
Za 9/4
1 - 0
Deportivo Lara (15)
Portuguesa (10)
Primera Division - Round 07
Za 9/4
2 - 0
Monagas (5)
Zulia (16)
Primera Division - Round 07
Za 9/4
3 - 2
Caracas (12)
Deportivo La Guaira (2)
Primera Division - Round 07
Za 9/4
3 - 1
Carabobo (11)
Deportivo Táchira (1)
Primera Division - Round 07
Zo 10/4
2 - 0
Mineros de Guayana (13)
Academia Puerto Cabello (14)
Primera Division - Round 07
Zo 10/4
0 - 1
UCV (14)
Hermanos Colmenares (12)
Primera Division - Round 07
Ma 11/4
3 - 1
Estudiantes Mérida (11)
Metropolitanos (5)
Primera Division - Round 08
Do 14/4
2 - 2
Zulia (16)
UCV (14)
Primera Division - Round 08
Vr 15/4
0 - 2
Academia Puerto Cabello (15)
Monagas (3)
Primera Division - Round 08
Vr 15/4
1 - 1
Aragua (11)
Carabobo (6)
Primera Division - Round 08
Za 16/4
2 - 1
Portuguesa (13)
Estudiantes Mérida (6)
Primera Division - Round 08
Zo 17/4
2 - 3
Deportivo La Guaira (3)
Deportivo Lara (13)
Primera Division - Round 08
Zo 17/4
1 - 1
Deportivo Táchira (1)
Zamora Fútbol Club (4)
Primera Division - Round 08
Zo 17/4
5 - 0
Metropolitanos (9)
Mineros de Guayana (12)
Primera Division - Round 08
Ma 18/4
2 - 1
Hermanos Colmenares (9)
Caracas (11)
Primera Division - Round 09
Do 21/4
0 - 0
Carabobo (7)
Portuguesa (10)
Primera Division - Round 09
Vr 22/4
3 - 3
Deportivo La Guaira (3)
Aragua (13)
Primera Division - Round 09
Za 23/4
2 - 0
Caracas (12)
Deportivo Táchira (1)
Primera Division - Round 09
Za 23/4
0 - 1
Zamora Fútbol Club (7)
Metropolitanos (4)
Primera Division - Round 09
Za 23/4
1 - 0
Monagas (3)
UCV (14)
Primera Division - Round 09
Zo 24/4
1 - 2
Deportivo Lara (11)
Academia Puerto Cabello (15)
Primera Division - Round 09
Zo 24/4
0 - 3
Mineros de Guayana (13)
Zulia (16)
Primera Division - Round 09
Ma 25/4
2 - 2
Estudiantes Mérida (10)
Hermanos Colmenares (5)
Primera Division - Round 10
Do 28/4
0 - 2
Zulia (16)
Zamora Fútbol Club (7)
Primera Division - Round 10
Vr 29/4
1 - 1
Aragua (12)
Deportivo Lara (11)
Primera Division - Round 10
Vr 29/4
3 - 3
Deportivo Táchira (2)
Deportivo La Guaira (5)
Primera Division - Round 10
Za 30/4
1 - 0
Academia Puerto Cabello (14)
Estudiantes Mérida (9)
Primera Division - Round 10
Za 30/4
2 - 2
Caracas (7)
Monagas (1)
Primera Division - Round 10
Zo 1/5
2 - 3
Hermanos Colmenares (6)
Carabobo (8)
Primera Division - Round 10
Zo 1/5
0 - 2
UCV (15)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 10
Ma 2/5
0 - 0
Portuguesa (14)
Metropolitanos (3)
Primera Division - Round 11
Do 5/5
0 - 1
Deportivo Lara (12)
Hermanos Colmenares (7)
Primera Division - Round 11
Vr 6/5
0 - 0
Zamora Fútbol Club (6)
Portuguesa (10)
Primera Division - Round 11
Vr 6/5
3 - 1
Monagas (1)
Aragua (14)
Primera Division - Round 11
Za 7/5
1 - 0
Carabobo (7)
Zulia (16)
Primera Division - Round 11
Za 7/5
1 - 1
Metropolitanos (4)
Deportivo Táchira (3)
Primera Division - Round 11
Za 7/5
3 - 3
Mineros de Guayana (10)
Deportivo La Guaira (7)
Primera Division - Round 11
Zo 8/5
0 - 0
Estudiantes Mérida (11)
Caracas (8)
Primera Division - Round 11
Zo 8/5
2 - 2
UCV (15)
Academia Puerto Cabello (12)
Primera Division - Round 12
Do 12/5
1 - 0
Aragua (14)
UCV (15)
Primera Division - Round 12
Vr 13/5
0 - 2
Deportivo Lara (14)
Zamora Fútbol Club (7)
Primera Division - Round 12
Vr 13/5
1 - 0
Caracas (8)
Mineros de Guayana (10)
Primera Division - Round 12
Za 14/5
2 - 2
Deportivo Táchira (3)
Portuguesa (11)
Primera Division - Round 12
Za 14/5
1 - 2
Hermanos Colmenares (8)
Metropolitanos (4)
Primera Division - Round 12
Zo 15/5
1 - 1
Academia Puerto Cabello (13)
Carabobo (5)
Primera Division - Round 12
Zo 15/5
1 - 5
Deportivo La Guaira (7)
Monagas (1)
Primera Division - Round 12
Zo 15/5
3 - 2
Zulia (16)
Estudiantes Mérida (13)
Primera Division - Round 13
Vr 20/5
1 - 1
Portuguesa (10)
Hermanos Colmenares (7)
Primera Division - Round 13
Vr 20/5
1 - 0
Zamora Fútbol Club (4)
Academia Puerto Cabello (11)
Primera Division - Round 13
Za 21/5
2 - 2
Monagas (1)
Estudiantes Mérida (13)
Primera Division - Round 13
Za 21/5
0 - 0
UCV (16)
Deportivo Lara (14)
Primera Division - Round 13
Za 21/5
1 - 0
Zulia (15)
Caracas (7)
Primera Division - Round 13
Zo 22/5
1 - 2
Mineros de Guayana (13)
Deportivo Táchira (4)
Primera Division - Round 13
Zo 22/5
1 - 1
Metropolitanos (4)
Aragua (10)
Primera Division - Round 13
Zo 22/5
2 - 0
Carabobo (5)
Deportivo La Guaira (8)
Primera Division - Round 14
Do 26/5
0 - 2
Hermanos Colmenares (6)
Zulia (15)
Primera Division - Round 14
Vr 27/5
1 - 0
Deportivo Lara (15)
Carabobo (4)
Primera Division - Round 14
Vr 27/5
0 - 1
Aragua (10)
Portuguesa (11)
Primera Division - Round 14
Za 28/5
2 - 0
Estudiantes Mérida (13)
Mineros de Guayana (15)
Primera Division - Round 14
Za 28/5
1 - 1
Deportivo La Guaira (10)
Zamora Fútbol Club (3)
Primera Division - Round 14
Zo 29/5
4 - 2
Deportivo Táchira (5)
Monagas (1)
Primera Division - Round 14
Zo 29/5
1 - 2
Caracas (8)
UCV (16)
Primera Division - Round 14
Ma 30/5
0 - 2
Academia Puerto Cabello (14)
Metropolitanos (4)
Primera Division - Round 15
Do 2/6
0 - 1
Monagas (1)
Zamora Fútbol Club (3)
Primera Division - Round 15
Vr 3/6
1 - 0
Portuguesa (6)
Deportivo La Guaira (9)
Primera Division - Round 15
Vr 3/6
3 - 1
Mineros de Guayana (15)
Hermanos Colmenares (7)
Primera Division - Round 15
Za 4/6
0 - 0
Carabobo (5)
Caracas (7)
Primera Division - Round 15
Za 4/6
4 - 1
Zulia (14)
Academia Puerto Cabello (15)
Primera Division - Round 15
Zo 5/6
1 - 2
UCV (16)
Estudiantes Mérida (11)
Primera Division - Round 15
Zo 5/6
3 - 1
Metropolitanos (3)
Deportivo Lara (13)
Primera Division - Round 15
Ma 6/6
1 - 0
Aragua (14)
Deportivo Táchira (5)
Primera Division - Round 16
Do 9/6
1 - 2
Deportivo Lara (14)
Metropolitanos (1)
Primera Division - Round 16
Vr 10/6
2 - 0
Deportivo Táchira (5)
Aragua (9)
Primera Division - Round 16
Vr 10/6
3 - 0
Estudiantes Mérida (7)
UCV (16)
Primera Division - Round 16
Za 11/6
2 - 2
Academia Puerto Cabello (15)
Zulia (10)
Primera Division - Round 16
Za 11/6
2 - 1
Deportivo La Guaira (12)
Portuguesa (7)
Primera Division - Round 16
Zo 12/6
2 - 0
Zamora Fútbol Club (3)
Monagas (2)
Primera Division - Round 16
Zo 12/6
0 - 0
Caracas (9)
Carabobo (5)
Primera Division - Round 16
Ma 13/6
1 - 1
Hermanos Colmenares (11)
Mineros de Guayana (13)
Primera Division - Round 17
Do 16/6
1 - 0
Portuguesa (7)
Aragua (12)
Primera Division - Round 17
Vr 17/6
2 - 3
Zamora Fútbol Club (2)
Deportivo La Guaira (8)
Primera Division - Round 17
Vr 17/6
2 - 1
Zulia (11)
Hermanos Colmenares (10)
Primera Division - Round 17
Za 18/6
2 - 2
Carabobo (5)
Deportivo Lara (14)
Primera Division - Round 17
Za 18/6
1 - 0
UCV (16)
Caracas (10)
Primera Division - Round 17
Zo 19/6
3 - 0
Monagas (3)
Deportivo Táchira (4)
Primera Division - Round 17
Zo 19/6
0 - 2
Metropolitanos (1)
Academia Puerto Cabello (16)
Primera Division - Round 17
Ma 20/6
1 - 1
Mineros de Guayana (14)
Estudiantes Mérida (8)
Primera Division - Round 18
Do 30/6
2 - 3
Aragua (13)
Metropolitanos (1)
Primera Division - Round 18
Vr 1/7
0 - 0
Hermanos Colmenares (11)
Portuguesa (7)
Primera Division - Round 18
Vr 1/7
0 - 0
Deportivo Lara (15)
UCV (16)
Primera Division - Round 18
Za 2/7
1 - 1
Estudiantes Mérida (7)
Monagas (2)
Primera Division - Round 18
Za 2/7
1 - 0
Deportivo Táchira (4)
Mineros de Guayana (12)
Primera Division - Round 18
Zo 3/7
3 - 1
Caracas (10)
Zulia (9)
Primera Division - Round 18
Zo 3/7
3 - 2
Deportivo La Guaira (8)
Carabobo (5)
Primera Division - Round 18
Ma 4/7
0 - 0
Academia Puerto Cabello (15)
Zamora Fútbol Club (3)
Primera Division - Round 19
Do 7/7
2 - 1
UCV (16)
Aragua (14)
Primera Division - Round 19
Vr 8/7
1 - 2
Mineros de Guayana (14)
Caracas (9)
Primera Division - Round 19
Vr 8/7
2 - 2
Monagas (2)
Deportivo La Guaira (5)
Primera Division - Round 19
Za 9/7
0 - 1
Carabobo (7)
Academia Puerto Cabello (12)
Primera Division - Round 19
Za 9/7
2 - 1
Metropolitanos (1)
Hermanos Colmenares (12)
Primera Division - Round 19
Zo 10/7
2 - 0
Zamora Fútbol Club (3)
Deportivo Lara (16)
Primera Division - Round 19
Zo 10/7
2 - 0
Estudiantes Mérida (7)
Zulia (10)
Primera Division - Round 19
Ma 11/7
0 - 0
Portuguesa (9)
Deportivo Táchira (4)
Primera Division - Round 20
Do 14/7
3 - 1
Hermanos Colmenares (12)
Deportivo Lara (16)
Primera Division - Round 20
Vr 15/7
2 - 4
Aragua (15)
Monagas (3)
Primera Division - Round 20
Vr 15/7
1 - 1
Deportivo La Guaira (6)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 20
Za 16/7
3 - 0
Deportivo Táchira (4)
Metropolitanos (1)
Primera Division - Round 20
Za 16/7
3 - 1
Caracas (8)
Estudiantes Mérida (6)
Primera Division - Round 20
Zo 17/7
3 - 0
Academia Puerto Cabello (12)
UCV (14)
Primera Division - Round 20
Zo 17/7
2 - 0
Zulia (12)
Carabobo (9)
Primera Division - Round 20
Ma 18/7
2 - 3
Portuguesa (8)
Zamora Fútbol Club (3)
Primera Division - Round 21
Do 21/7
3 - 1
Mineros de Guayana (13)
UCV (14)
Primera Division - Round 21
Vr 22/7
1 - 0
Carabobo (9)
Hermanos Colmenares (12)
Primera Division - Round 21
Vr 22/7
0 - 0
Monagas (3)
Caracas (5)
Primera Division - Round 21
Za 23/7
0 - 0
Deportivo La Guaira (6)
Deportivo Táchira (4)
Primera Division - Round 21
Za 23/7
1 - 3
Estudiantes Mérida (7)
Academia Puerto Cabello (11)
Primera Division - Round 21
Zo 24/7
0 - 0
Metropolitanos (1)
Portuguesa (10)
Primera Division - Round 21
Zo 24/7
2 - 2
Deportivo Lara (16)
Aragua (15)
Primera Division - Round 21
Ma 25/7
5 - 1
Zamora Fútbol Club (2)
Zulia (11)
Primera Division - Round 22
Do 28/7
1 - 1
Hermanos Colmenares (12)
Estudiantes Mérida (8)
Primera Division - Round 22
Vr 29/7
0 - 2
UCV (16)
Monagas (3)
Primera Division - Round 22
Vr 29/7
1 - 1
Zulia (11)
Mineros de Guayana (13)
Primera Division - Round 22
Za 30/7
0 - 0
Deportivo Táchira (4)
Caracas (5)
Primera Division - Round 22
Za 30/7
2 - 0
Metropolitanos (3)
Zamora Fútbol Club (1)
Primera Division - Round 22
Zo 31/7
3 - 2
Academia Puerto Cabello (9)
Deportivo Lara (15)
Primera Division - Round 22
Zo 31/7
0 - 1
Portuguesa (10)
Carabobo (9)
Primera Division - Round 22
Ma 1/8
0 - 2
Aragua (14)
Deportivo La Guaira (8)
Primera Division - Round 23
Do 4/8
5 - 1
Carabobo (6)
Aragua (14)
Primera Division - Round 23
Vr 5/8
2 - 0
Deportivo Lara (14)
Deportivo La Guaira (6)
Primera Division - Round 23
Vr 5/8
0 - 1
Monagas (3)
Academia Puerto Cabello (8)
Primera Division - Round 23
Za 6/8
2 - 0
Zamora Fútbol Club (2)
Deportivo Táchira (4)
Primera Division - Round 23
Za 6/8
2 - 2
Mineros de Guayana (13)
Metropolitanos (2)
Primera Division - Round 23
Zo 7/8
1 - 2
Caracas (8)
Hermanos Colmenares (13)
Primera Division - Round 23
Zo 7/8
0 - 1
UCV (16)
Zulia (12)
Primera Division - Round 23
Ma 8/8
1 - 1
Estudiantes Mérida (9)
Portuguesa (11)
Primera Division - Round 24
Do 11/8
0 - 0
Zulia (10)
Monagas (3)
Primera Division - Round 24
Vr 12/8
0 - 1
Aragua (15)
Zamora Fútbol Club (1)
Primera Division - Round 24
Vr 12/8
0 - 0
Portuguesa (11)
Deportivo Lara (14)
Primera Division - Round 24
Za 13/8
2 - 0
Metropolitanos (2)
Estudiantes Mérida (9)
Primera Division - Round 24
Za 13/8
2 - 0
Deportivo La Guaira (7)
Caracas (8)
Primera Division - Round 24
Zo 14/8
4 - 2
Academia Puerto Cabello (7)
Mineros de Guayana (13)
Primera Division - Round 24
Zo 14/8
2 - 0
Hermanos Colmenares (12)
UCV (16)
Primera Division - Round 24
Ma 15/8
0 - 0
Deportivo Táchira (6)
Carabobo (7)
Primera Division - Round 25
Do 18/8
0 - 0
Zulia (11)
Aragua (15)
Primera Division - Round 25
Vr 19/8
2 - 2
Mineros de Guayana (13)
Zamora Fútbol Club (1)
Primera Division - Round 25
Vr 19/8
3 - 1
Monagas (3)
Hermanos Colmenares (10)
Primera Division - Round 25
Za 20/8
2 - 0
Deportivo Lara (14)
Deportivo Táchira (5)
Primera Division - Round 25
Za 20/8
2 - 0
UCV (16)
Portuguesa (12)
Primera Division - Round 25
Zo 21/8
2 - 0
Carabobo (7)
Metropolitanos (2)
Primera Division - Round 25
Zo 21/8
3 - 1
Caracas (8)
Academia Puerto Cabello (5)
Primera Division - Round 25
Ma 22/8
2 - 1
Estudiantes Mérida (10)
Deportivo La Guaira (7)
Primera Division - Round 26
Do 25/8
2 - 1
Deportivo La Guaira (7)
Zulia (10)
Primera Division - Round 26
Vr 26/8
1 - 0
Zamora Fútbol Club (1)
Carabobo (5)
Primera Division - Round 26
Vr 26/8
2 - 2
Deportivo Lara (13)
Estudiantes Mérida (9)
Primera Division - Round 26
Za 27/8
1 - 2
Academia Puerto Cabello (6)
Hermanos Colmenares (11)
Primera Division - Round 26
Za 27/8
0 - 0
Metropolitanos (2)
Monagas (3)
Primera Division - Round 26
Zo 28/8
2 - 1
Portuguesa (12)
Caracas (8)
Primera Division - Round 26
Zo 28/8
3 - 3
Aragua (16)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 26
Ma 29/8
0 - 0
Deportivo Táchira (7)
UCV (15)
Primera Division - Round 27
Do 1/9
1 - 1
UCV (15)
Zamora Fútbol Club (1)
Primera Division - Round 27
Vr 2/9
0 - 2
Hermanos Colmenares (10)
Deportivo La Guaira (4)
Primera Division - Round 27
Vr 2/9
0 - 0
Zulia (12)
Portuguesa (11)
Primera Division - Round 27
Za 3/9
1 - 2
Academia Puerto Cabello (7)
Deportivo Táchira (6)
Primera Division - Round 27
Za 3/9
0 - 1
Monagas (3)
Deportivo Lara (13)
Primera Division - Round 27
Zo 4/9
1 - 1
Caracas (9)
Metropolitanos (2)
Primera Division - Round 27
Zo 4/9
2 - 3
Mineros de Guayana (14)
Carabobo (6)
Primera Division - Round 27
Ma 5/9
2 - 1
Estudiantes Mérida (9)
Aragua (16)
Primera Division - Round 28
Do 8/9
2 - 0
Metropolitanos (2)
Zulia (12)
Primera Division - Round 28
Vr 9/9
0 - 0
Carabobo (5)
Estudiantes Mérida (7)
Primera Division - Round 28
Vr 9/9
0 - 1
Aragua (16)
Academia Puerto Cabello (8)
Primera Division - Round 28
Za 10/9
2 - 3
Deportivo Lara (13)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 28
Za 10/9
0 - 1
Deportivo Táchira (6)
Hermanos Colmenares (11)
Primera Division - Round 28
Za 10/9
1 - 2
Portuguesa (10)
Monagas (3)
Primera Division - Round 28
Zo 11/9
3 - 3
Zamora Fútbol Club (1)
Caracas (10)
Primera Division - Round 28
Zo 11/9
0 - 1
Deportivo La Guaira (5)
UCV (15)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
1 - 2
Caracas (9)
Deportivo Lara (13)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
1 - 3
Zulia (13)
Deportivo Táchira (6)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
2 - 3
UCV (15)
Metropolitanos (2)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
0 - 0
Monagas (3)
Carabobo (4)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
2 - 2
Mineros de Guayana (14)
Portuguesa (11)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
4 - 1
Hermanos Colmenares (10)
Aragua (16)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
1 - 2
Estudiantes Mérida (8)
Zamora Fútbol Club (1)
Primera Division - Round 29
Wo 14/9
1 - 1
Academia Puerto Cabello (7)
Deportivo La Guaira (5)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
3 - 0
Deportivo Lara (12)
Zulia (13)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
1 - 1
Zamora Fútbol Club (1)
Hermanos Colmenares (8)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
2 - 1
Portuguesa (11)
Academia Puerto Cabello (7)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
1 - 2
Monagas (3)
Mineros de Guayana (14)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
1 - 2
Metropolitanos (2)
Deportivo La Guaira (6)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
2 - 2
Deportivo Táchira (5)
Estudiantes Mérida (9)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
4 - 0
Carabobo (4)
UCV (15)
Primera Division - Round 30
Ma 19/9
4 - 2
Aragua (16)
Caracas (10)
  Primera Division ≫ 2022
Topscorers
1
Kevin Viveros
20 Doelpunten (03 11m)
Kevin Viveros
2
Juan Zapata Londoño
19 Doelpunten (03 11m)
Juan Zapata Londoño
3
Jovanny Bolívar
18 Doelpunten (04 11m)
Jovanny Bolívar
4.
R. Blanco Delgado
14 (01)
5.
A. Ocanto Querales
12 (01)
6.
A. Romero Urquiola
11 (03)
7.
E. Gallardo
10 (00)
8.
E. Navas Alayón
10 (00)
9.
C. Ortiz García
10 (00)
10.
G. Rouse Luzcando
10 (01)
11.
S. Sosa Cordero
9 (02)
12.
L. Hernández Quintero
7 (00)
13.
Á. Osorio Meza
7 (00)
14.
A. Peláez Paba
7 (02)
15.
E. Tortolero Toro
7 (00)
16.
S. Akinyoola
6 (00)
17.
A. Araque Peña
6 (01)
18.
W. Araújo Molinas
6 (01)
19.
Á. Chourio Galíndez
6 (00)
20.
F. González Hernández
6 (00)
21.
A. Stephens Francis
6 (01)
22.
J. Vargas Rojas
6 (00)
23.
R. Flores Barrios
5 (00)
24.
E. García Cordero
5 (02)
25.
C. Gómez
5 (00)
26.
W. González Aguinaga
5 (00)
27.
R. Guerrero Reyes
5 (01)
28.
S. Herrera Yallonardo
5 (00)
28.
C. Cruz Meleán
1 (00)
29.
J. Infante Salas
5 (01)
30.
W. Jordán Gil
5 (00)
  Primera Division ≫ 2022
Assists
1
Luis Annese Aragúren
01 Assists
Luis Annese Aragúren
2
Joel Cáceres Álvarez
01 Assists
Joel Cáceres Álvarez
3
Tomás Zamora Ascanio
01 Assists
Tomás Zamora Ascanio
1.
R. Blanco Delgado
1
1.
J. Añor Acosta
1
2.
Y. Cumana Hernández
1
3.
E. Fereira Peñaranda
1
4.
F. Flores Sequera
1
5.
P. Ramírez Paredes
1
6.
E. Romero Barrios
1
7.
K. Silva Guzmán
1
8.
D. Vargas Campbell
1
  Primera Division ≫ 2022
Wangedrag
1
Adjin Livingstone Ebo
02 Rood / 16 Geel
Adjin Livingstone Ebo
2
Pedro Álvarez Benavides
03 Rood / 09 Geel
Pedro Álvarez Benavides
3
Jean Franco Fuentes
01 Rood / 13 Geel
Jean Franco Fuentes
4.
S. Sosa Cordero
01/13
5.
J. Welch López
01/14
6.
E. Penilla Herrera
01/12
7.
D. Pérez Valdez
02/08
8.
C. Rodríguez González
01/11
9.
J. Figueroa Rentería
02/07
10.
B. Manzano Barón
01/10
11.
C. Martinez
02/08
12.
E. Peraza Larez
01/11
13.
M. Cova Sánchez
01/09
14.
Y. Escudero Graterol
01/10
15.
F. Flores Sequera
00/12
16.
A. Romero Tocuyo
00/12
17.
J. Chacón
02/07
18.
C. Ramírez Ramos
01/09
19.
A. Araujo Araque
00/10
20.
C. Castro Abreu
01/08
21.
R. Garcés Sánchez
02/05
22.
E. García Cordero
00/10
23.
O. González Rengifo
01/08
24.
C. Larotonda Adán
00/10
25.
J. Muriel Cruz
01/08
26.
M. Pernía Almao
01/08
27.
D. Rodríguez
00/10
28.
F. Vargas Piñero
00/10
29.
N. Aguirre
00/09
30.
I. Anderson Hernández
00/09

Primera Division op TV VANDAAG. Waar? 2022

Primera Division op TV Vandaag. Bekijk de Live streams van de complete Primera Division Je zal verrast zijn...

jovanny crespo

jovanny crespo reddit

Populaire zoekopdrachten

jovanny crespo

jovanny crespo reddit

Over ons    Voorwaarden     Neem contact met ons op