First Division B
Vr 20:00
First Division B
Vr 20:00
Wat vind je op deze pagina?

First Division B{supplement} op TV Vandaag. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Jupiler League aanbieden First Division B. Hesgoal First Division B.

First Division B - Round 16
Vandaag
20:00
RSC Anderlecht II (4)
KRC Genk II (11)
First Division B - Round 16
Vandaag
20:00
Standard Liège II (10)
Lierse Kempenzonen (5)
First Division B - Round 16
Morgen
16:00
Excelsior Virton (12)
Lommel United (7)
First Division B - Round 16
Morgen
20:00
RWDM (3)
Club Brugge II (8)
First Division B - Round 16
Zo
13:30
Dender (9)
Beerschot-Wilrijk (1)
First Division B - Round 16
Zo
18:00
Deinze (6)
Waasland-Beveren (2)
01.
(01.)
29
+07
24:17
09-02-04
15
02.
(02.)
28
+16
33:17
08-04-03
15
03.
(03.)
28
+14
28:14
08-04-03
15
04.
(04.)
23
+06
27:21
06-05-04
15
05.
(05.)
23
-04
29:33
07-02-06
15
06.
(06.)
21
-01
19:20
06-03-06
15
07.
(07.)
21
-05
24:29
07-00-08
15
08.
(08.)
20
+03
29:26
05-05-05
15
09.
(09.)
18
-05
18:23
05-03-07
15
10.
(10.)
16
-10
18:28
04-04-07
15
11.
(11.)
12
-10
19:29
03-03-09
15
12.
(12.)
10
-11
15:26
01-07-07
15
First Division B - Round 15
Vr 25/11
4 - 1
Club Brugge II (9)
Dender (7)
First Division B - Round 15
Vr 25/11
2 - 0
KRC Genk II (12)
RWDM (2)
First Division B - Round 15
Za
1 - 2
Standard Liège II (10)
Deinze (7)
First Division B - Round 15
Za
1 - 2
RSC Anderlecht II (4)
Beerschot-Wilrijk (3)
First Division B - Round 15
Zo
2 - 3
Waasland-Beveren (2)
Lommel United (9)
First Division B - Round 15
Zo
2 - 2
Lierse Kempenzonen (5)
Excelsior Virton (12)
First Division B - Round 17
Vr 9/12
20:00
Waasland-Beveren
RSC Anderlecht II
First Division B - Round 17
Vr 9/12
20:00
KRC Genk II
Club Brugge II
First Division B - Round 17
Za 10/12
20:00
Lierse Kempenzonen
Dender
First Division B - Round 17
Zo 11/12
13:30
RWDM
Excelsior Virton
First Division B - Round 17
Zo 11/12
17:00
Beerschot-Wilrijk
Standard Liège II
First Division B - Round 17
Zo 11/12
20:30
Lommel United
Deinze
  First Division B ≫ 2022/2023
Topscorers
1
Thiemo Barry
10 Doelpunten (00 11m)
Thiemo Barry
2
Lucas Stassin
10 Doelpunten (02 11m)
Lucas Stassin
3
Rocha Miramar
09 Doelpunten (01 11m)
Rocha Miramar
4.
T. Baeten
8 (01)
5.
T. Van Acker
8 (03)
7 (02)
7.
M. Biron
6 (01)
8.
R. Belghali
5 (00)
9.
M. Godts
5 (00)
10.
K. Hoggas
5 (00)
11.
A. Martínez Batista
5 (00)
12.
S. Marzo
5 (00)
13.
R. Vermant
5 (01)
5 (01)
15.
A. Anello
4 (00)
16.
B. Dansoko
4 (00)
17.
D. De Belder
4 (01)
18.
S. Diawara
4 (00)
19.
J. Geusens
4 (02)
20.
L. Mertens
4 (00)
21.
L. Ribeiro Costa
4 (02)
22.
S. Tabekou
4 (00)
23.
N. Thórisson
4 (00)
24.
J. van Landschoot
4 (00)
25.
C. Vinicius dos Santos
4 (01)
26.
V. Beniangba
3 (00)
27.
Y. Challouk
3 (00)
28.
S. Coopman
3 (00)
29.
S. Homma
3 (00)
30.
L. Kuavita
3 (00)
  First Division B ≫ 2022/2023
Assists
1
Guillaume De Schryver
06 Assists
Guillaume De Schryver
2
Arne Engels
05 Assists
Arne Engels
3
Bryan Smeets
05 Assists
Bryan Smeets
4.
L. Miramar Rocha
4
5.
T. Verlinden
4
6.
T. Baeten
3
7.
R. Belghali
3
3
9.
K. Hoggas
3
10.
T. Ismaheel
3
11.
M. Lallemand
3
12.
T. Leoni
3
13.
D. Mbokani Bezua
3
3
15.
L. Ribeiro Costa
3
16.
K. Sabbe
3
17.
L. Seydoux
3
18.
S. Tabekou
3
19.
K. Thordarson
3
20.
K. Van de Perre
3
21.
H. Abdallah
2
22.
A. Anello
2
23.
S. Anne
2
24.
D. Arabaci
2
25.
E. Atta Agyei
2
26.
L. Audoor
2
27.
I. Botella
2
2
29.
N. Chadli
2
30.
S. Coopman
2
  First Division B ≫ 2022/2023
Wangedrag
1
Joedrick Pupe
01 Rood / 06 Geel
Joedrick Pupe
2
Kobe Cools
02 Rood / 00 Geel
Kobe Cools
3
Álex Granell
00 Rood / 06 Geel
Álex Granell
4.
M. Lallemand
01/03
5.
J. Van den Bergh
01/03
5.
L. De Smet
00/01
6.
S. De Ridder
01/03
7.
A. Engels
00/05
8.
L. Fraser
00/05
9.
R. Khemais
01/03
00/05
11.
S. Paulet
00/05
12.
T. Quintero
00/05
13.
R. Sanusi
00/05
14.
J. Van Damme
00/05
15.
J. Vansteenkiste
01/02
16.
C. Vinicius dos Santos
00/05
17.
A. Anello
00/04
18.
T. Barry
00/04
19.
G. De Schryver
00/04
20.
F. Duplus
00/04
21.
J. Geusens
00/04
22.
J. Gillekens
00/04
23.
R. Henkens
00/04
24.
L. Hens
00/04
25.
C. Janssens
00/04
26.
J. Maertens
01/02
27.
A. Outtara Mohammed
01/01
28.
T. Paulo da Silva
00/04
29.
D. Pérez Córdova
01/01
30.
D. Prychynenko
00/04

First Division B op TV VANDAAG. Waar? 2022

First Division B op TV Vandaag. Bekijk de Live streams van de complete First Division B Je zal verrast zijn...

Over ons    Voorwaarden     Neem contact met ons op