Wat vind je op deze pagina?

FA Cup{supplement} op TV Vandaag. Een overzicht van verschillende websites die online live stream voetbal van de complete Jupiler League aanbieden FA Cup. Hesgoal FA Cup.

Do you speak English? We have several great soccer websites available for you that are in your mother tongue. The fastest soccer livescore information in your language can be found at https://footballresults-today.co.uk and for this league here: https://footballresults-today.co.uk/fa-cup/live-streaming-free If you are looking for official soccer live stream please visit https://live-footballstreaming.co.uk and right here for this league: https://live-footballstreaming.co.uk/fa-cup-live-stream And if you are looking for upcoming soccer TV broadcasts https://livefootballontvtoday.co.uk has all the latest schedule for you and you can follow this league here: https://livefootballontvtoday.co.uk/fa-cup-on-tv And if you are looking for accurate soccer predicitons https://premierleaguepredictions.co.uk has all the latest here: https://premierleaguepredictions.co.uk/fa-cup-predictions Last but not least take a look at https://hesgoal-uk.co.uk and get a good overview of all soccer streams here: https://hesgoal-uk.co.uk/hesgoal-fa-cup
FA Cup - 2e ronde
Za
0 - 3
King's Lynn Town
Stevenage
FA Cup - 2e ronde
Za
1 - 0
Accrington Stanley
Barnet
FA Cup - 2e ronde
Za
3 - 0
Barnsley
Crewe Alexandra
FA Cup - 2e ronde
Za
2 - 1
Forest Green Rovers
Alvechurch
FA Cup - 2e ronde
Za
3 - 2
Portsmouth
Milton Keynes Dons
FA Cup - 2e ronde
Za
3 - 1
Shrewsbury Town
Peterborough United
FA Cup - 2e ronde
Za
3 - 1
Hartlepool United
Harrogate Town
FA Cup - 2e ronde
Za
2 - 2
Charlton Athletic
Stockport County
FA Cup - 2e ronde
Za
2 - 1
Sheffield Wednesday
Mansfield Town
FA Cup - 2e ronde
Za
0 - 2
AFC Wimbledon
Chesterfield
FA Cup - 2e ronde
Za
2 - 1
Walsall
Carlisle United
FA Cup - 2e ronde
Za
1 - 2
Cambridge United
Grimsby Town
FA Cup - 2e ronde
Za
4 - 1
Oxford United
Exeter City
FA Cup - 2e ronde
Za
4 - 1
Wrexham
Farnborough
FA Cup - 2e ronde
Za
1 - 1
Dagenham & Redbridge
Gillingham
FA Cup - 2e ronde
Zo
0 - 1
Ebbsfleet United
Fleetwood Town
FA Cup - 2e ronde
Zo
0 - 2
Bristol Rovers
Boreham Wood
FA Cup - 2e ronde
Zo
6 - 1
Burton Albion
Chippenham Town
FA Cup - 2e ronde
Zo
1 - 2
Newport County
Derby County
FA Cup - 2e ronde
Zo
4 - 0
Ipswich Town
Buxton
2e Ronde Herhalingen
FA Cup - 2e Ronde Herhalingen
Wo
20:45
Stockport County
Charlton Athletic
FA Cup - 2e Ronde Herhalingen
Do
20:15
Gillingham
Dagenham & Redbridge
1e ronde herhalingen
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Ma 14/11
0 - 1
Chelmsford City
Barnet
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Di 15/11
1 - 0
Gillingham
Fylde
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Di 15/11
3 - 1
AFC Wimbledon
Weymouth
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Di 15/11
5 - 0
Derby County
Torquay United
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Di 15/11
5 - 4
Hartlepool United
Solihull Moors
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Di 15/11
4 - 2
Cambridge United
Curzon Ashton
FA Cup - 1e ronde herhalingen
Wo 16/11
0 - 3
Salford City
Peterborough United
FA Cup - 1e ronde
Vr 4/11
2 - 0
Sheffield Wednesday
Morecambe
FA Cup - 1e ronde
Vr 4/11
1 - 3
Hereford
Portsmouth
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 2
South Shields
Forest Green Rovers
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 1
Bradford City
Harrogate Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 2
Bolton Wanderers
Barnsley
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
3 - 1
Boreham Wood
Eastleigh
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 1
Maidenhead United
Dagenham & Redbridge
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 4
Crawley Town
Accrington Stanley
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 2
Solihull Moors
Hartlepool United
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 0
Peterborough United
Salford City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 2
Sutton United
Farnborough
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
5 - 1
Grimsby Town
Plymouth Argyle
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 1
Ebbsfleet United
Halifax Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 1
Carlisle United
Tranmere Rovers
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 1
Shrewsbury Town
York City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 0
Buxton
Merthyr Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
4 - 1
Charlton Athletic
Coalville Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 1
Weymouth
AFC Wimbledon
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
4 - 0
Stockport County
Swindon Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 1
Doncaster Rovers
King's Lynn Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
3 - 1
Fleetwood Town
Oxford City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 0
Burton Albion
Needham Market
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 3
Port Vale
Exeter City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 0
Bristol Rovers
Rochdale
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 2
Wycombe Wanderers
Walsall
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 0
Crewe Alexandra
Leyton Orient
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 1
Barnet
Chelmsford City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 0
Chesterfield
Northampton Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 2
Cheltenham Town
Alvechurch
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
0 - 1
Barrow
Mansfield Town
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 0
Chippenham Town
Lincoln City
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 3
Gateshead
Stevenage
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
1 - 1
Fylde
Gillingham
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
2 - 0
Newport County
Colchester United
FA Cup - 1e ronde
Za 5/11
6 - 0
Milton Keynes Dons
Taunton Town
FA Cup - 1e ronde
Zo 6/11
3 - 0
Wrexham
Oldham Athletic
FA Cup - 1e ronde
Zo 6/11
0 - 0
Curzon Ashton
Cambridge United
FA Cup - 1e ronde
Zo 6/11
2 - 2
Torquay United
Derby County
FA Cup - 1e ronde
Ma 7/11
0 - 3
Bracknell Town
Ipswich Town
FA Cup - 1e ronde
Wo 16/11
1 - 2
Woking
Oxford United
4e ronde kwalificatie replays
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
1 - 0
Chippenham Town
Hendon
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
2 - 1
Gateshead
Altrincham
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
1 - 0
Taunton Town
Yeovil Town
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
2 - 0
Fylde
Kidderminster Harriers
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
1 - 2
Hampton & Richmond
Torquay United
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
5 - 6
Chester
Oldham Athletic
FA Cup - 4e ronde kwalificatie replays
Di 18/10
3 - 2
Wrexham
Blyth Spartans
Kwalificatie 4e ronde
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
0 - 3
Anstey Nomads
Chesterfield
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 1
Blyth Spartans
Wrexham
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 1
Oldham Athletic
Chester
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 2
Kidderminster Harriers
Fylde
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
3 - 1
King's Lynn Town
Ashington AFC
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 2
Bury AFC
York City
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 0
South Shields
Scunthorpe United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 0
Solihull Moors
Basford United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
0 - 1
Peterborough Sports
Curzon Ashton
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 2
Altrincham
Gateshead
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
3 - 2
Alvechurch
Worksop Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 1
Buxton
Hyde United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 3
Notts County
Coalville Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
0 - 3
St Ives Town
Halifax Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 2
Bromley
Hereford
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 2
Torquay United
Hampton & Richmond
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
0 - 0
Yeovil Town
Taunton Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 1
Maidenhead United
Eastbourne Borough
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 3
Dorking Wanderers
Eastleigh
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 0
Ebbsfleet United
Sevenoaks Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 1
Woking
Southend United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
0 - 7
Beckenham Town
Dagenham & Redbridge
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 2
Hendon
Chippenham Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 2
Havant & Waterlooville
Weymouth
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 4
AFC Hornchurch
Oxford City
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 1
Bracknell Town
Banbury United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
5 - 3
Boreham Wood
Wealdstone
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
3 - 0
Barnet
Weston-super-Mare
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
1 - 0
Needham Market
Maidstone United
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 0
Chelmsford City
Aldershot Town
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
2 - 1
Merthyr Town
Folkestone Invicta
FA Cup - Kwalificatie 4e ronde
Za 15/10
7 - 0
Farnborough
Biggleswade Town
3e ronde kwalificatie replays
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
3 - 2
Curzon Ashton
Scarborough Athletic
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
1 - 3
Plymouth Parkway
Oxford City
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
5 - 1
Fylde
Congleton Town FC
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
0 - 4
Hanley Town
Chester
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
3 - 0
Ashington AFC
Stocksbridge Park Steels
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
3 - 0
Biggleswade Town
Billericay Town
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Di 4/10
5 - 7
Boston United
Basford United
FA Cup - 3e ronde kwalificatie replays
Wo 5/10
2 - 0
Bury AFC
Clitheroe
Kwalificatie 3e ronde
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Vr 30/9
2 - 0
Needham Market
Brightlingsea Regent
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 1
Congleton Town FC
Fylde
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
5 - 0
Anstey Nomads
Shefford Town & Campton
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 1
Gainsborough Trinity
Worksop Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 3
Bamber Bridge
Buxton
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
5 - 2
South Shields
Marske United
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 0
Hyde United
Darlington
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 0
Chester
Hanley Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
2 - 2
Scarborough Athletic
Curzon Ashton
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 1
Chorley
Blyth Spartans
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
2 - 2
Stocksbridge Park Steels
Ashington AFC
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 1
Clitheroe
Bury AFC
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 1
Peterborough Sports
Hemel Hempstead Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 2
Cheshunt
Kidderminster Harriers
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 0
AFC Hornchurch
Braintree Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 0
Coalville Town
AFC Sudbury
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 3
Billericay Town
Biggleswade Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
4 - 0
Alvechurch
Nuneaton Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
6 - 1
King's Lynn Town
Kettering Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 5
Romford
Chelmsford City
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 1
Basford United
Boston United
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
2 - 0
Banbury United
Berkhamsted
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 0
Taunton Town
Walton & Hersham
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 1
Dulwich Hamlet
Folkestone Invicta
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 2
Hendon
Herne Bay
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
7 - 2
Weston-super-Mare
Helston Athletic
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 2
Carshalton Athletic
Havant & Waterlooville
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 2
Metropolitan Police FC
Chippenham Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
6 - 1
Hampton & Richmond
Paulton Rovers
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
3 - 0
Weymouth
Welling United
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 1
Oxford City
Plymouth Parkway
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 1
Gloucester City
Merthyr Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 2
Worthing
Eastbourne Borough
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 3
Three Bridges
Hereford
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 1
Bath City
Sevenoaks Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
5 - 3
Beckenham Town
Binfield
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
0 - 3
Yate Town
Bracknell Town
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 5
Swindon Supermarine
Farnborough
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Za 1/10
1 - 2
Hanwell Town
Ebbsfleet United
FA Cup - Kwalificatie 3e ronde
Di 8/11
- : -
St Ives Town
Chasetown
2e ronde kwalificatie replays
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
0 - 1
Hartley Wintney
Bath City
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
3 - 0
Bracknell Town
Chesham United
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
4 - 2
Gainsborough Trinity
Long Eaton United FC
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
9 - 0
Chorley
Liversedge
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
0 - 3
Farsley Celtic
Fylde
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
1 - 0
Peterborough Sports
Redditch United
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
3 - 2
Congleton Town FC
Newcastle Town
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
2 - 1
AFC Sudbury
St Albans City
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
2 - 1
Braintree Town
Heybridge Swifts
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
0 - 3
Bedford Town
King's Lynn Town
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
0 - 2
Hayes & Yeading United
Farnborough
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
0 - 3
Fisher
Welling United
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
4 - 0
Three Bridges
Lewes
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
1 - 3
Chatham Town
Walton & Hersham
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
1 - 2
Cirencester Town
Merthyr Town
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
4 - 3
Helston Athletic
Bishop's Cleeve
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Di 20/9
7 - 8
Ilkeston Town
Anstey Nomads
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Wo 21/9
2 - 1
Paulton Rovers
Gosport Borough
FA Cup - 2e ronde kwalificatie replays
Wo 21/9
5 - 3
Bury AFC
Lancaster City
Kwalificatie 2e ronde
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Vr 16/9
2 - 2
Chesham United
Bracknell Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 2
Walton & Hersham
Chatham Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Prescot Cables
Bamber Bridge
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Liversedge
Chorley
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 5
Shildon AFC
South Shields
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 1
Stocksbridge Park Steels
Marine
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 2
Scarborough Athletic
Dunston
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Fylde
Farsley Celtic
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 1
Whitby Town
Marske United
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Blyth Spartans
Guiseley
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 2
Darlington
Southport
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 3
United of Manchester
Curzon Ashton
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 4
AFC Telford United
Chasetown
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Long Eaton United FC
Gainsborough Trinity
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 1
Leamington
Nuneaton Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
4 - 0
Alvechurch
Harborough Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 2
Brackley Town
Worksop Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Hereford
Bromsgrove Sporting
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 2
Redditch United
Peterborough Sports
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 1
Buxton
Alfreton Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Newcastle Town
Congleton Town FC
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Anstey Nomads
Ilkeston Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Kidderminster Harriers
Tamworth
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 3
East Thurrock United
Biggleswade Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
St Albans City
AFC Sudbury
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 3
Maldon & Tiptree
AFC Hornchurch
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 3
Canvey Island
St Ives Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Berkhamsted
Concord Rangers
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
6 - 1
Chelmsford City
Kings Langley
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 1
Cheshunt
St Neots Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Heybridge Swifts
Braintree Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 0
Hemel Hempstead Town
Royston Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 1
Hendon
Wingate & Finchley
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Needham Market
Sheringham
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
King's Lynn Town
Bedford Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 3
Waltham Abbey
Brightlingsea Regent
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 4
Enfield 1893
Billericay Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 3
Grays Athletic
Shefford Town & Campton
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Farnborough
Hayes & Yeading United
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 1
Dulwich Hamlet
Margate
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Westfield
Carshalton Athletic
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Ebbsfleet United
Dover Athletic
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Cray Valley (PM)
Hanwell Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Eastbourne Borough
Uxbridge
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 0
Folkestone Invicta
Chichester City
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
4 - 0
Binfield
Tonbridge Angels
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 3
Slough Town
Worthing
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 1
Phoenix Sports
Sevenoaks Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Havant & Waterlooville
AFC Totton
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Taunton Town
Laverstock & Ford
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Merthyr Town
Cirencester Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 2
Bath City
Hartley Wintney
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 1
Yate Town
Tiverton Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 3
Winchester City
Weymouth
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 3
Bishop's Cleeve
Helston Athletic
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 3
Hungerford Town
Gloucester City
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Salisbury
Oxford City
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Lancaster City
Bury AFC
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Chester
Pontefract Collieries
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 1
Ashington AFC
Bradford Park Avenue
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Clitheroe
Spennymoor Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Hyde United
Warrington Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 4
Lichfield City
Boston United
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 0
Basford United
Rugby Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Coalville Town
Macclesfield
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 4
Barwell
Kettering Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
4 - 1
Hanley Town
Atherstone Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Potters Bar Town
Romford
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 2
Dartford
Beckenham Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 0
Welling United
Fisher
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Lewes
Three Bridges
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 1
Metropolitan Police FC
Burgess Hill Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
0 - 2
Bognor Regis Town
Hampton & Richmond
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Weston-super-Mare
Shepton Mallet
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 1
Gosport Borough
Paulton Rovers
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
1 - 0
Swindon Supermarine
Dorchester Town
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
2 - 3
North Leigh
Plymouth Parkway
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Za 17/9
3 - 0
Chippenham Town
Sholing
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Zo 18/9
2 - 0
Herne Bay
Ashford United
FA Cup - Kwalificatie 2e ronde
Di 20/9
0 - 1
Stratford Town
Banbury United
1e ronde kwalificatie replays
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Ma 5/9
0 - 1
Beaconsfield Town
Walton & Hersham
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
3 - 2
Shepton Mallet
Blackfield & Langley
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
5 - 2
Sholing
Slimbridge
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
1 - 0
Rugby Town
Grantham Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
1 - 2
Corinthian
Metropolitan Police FC
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
2 - 1
Hanley Town
Stourbridge
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
3 - 2
Plymouth Parkway
Didcot Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
0 - 4
Spelthorne Sports
Fisher
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
1 - 0
Dorchester Town
Wimborne Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
1 - 3
AFC Stoneham
North Leigh
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
2 - 1
Warrington Town
Morpeth Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
1 - 0
Lancaster City
Stalybridge Celtic
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
3 - 0
Ashington AFC
Ashton United
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
2 - 1
Pontefract Collieries
Charnock Richard
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
0 - 3
Highgate United
Barwell
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
2 - 0
Coalville Town
Shepshed Dynamo
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
0 - 1
Stourport Swifts
Lichfield City
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
3 - 1
Beckenham Town
East Grinstead Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
2 - 1
Potters Bar Town
Aveley
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Di 6/9
8 - 0
Lewes
Sheppey United
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Wo 7/9
1 - 2
Heaton Stannington
Clitheroe
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Wo 7/9
1 - 0
Swindon Supermarine
Willand Rovers
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Wo 7/9
0 - 4
Cray Wanderers
Bognor Regis Town
FA Cup - 1e ronde kwalificatie replays
Wo 7/9
4 - 0
Gosport Borough
Hamworthy United FC
Kwalificatie 1e ronde
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Vr 2/9
2 - 2
Stourbridge
Hanley Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Vr 2/9
2 - 1
Three Bridges
Erith Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Vr 2/9
0 - 1
Aylesbury United
Margate
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Vr 2/9
1 - 5
Baffins Milton Rovers
Winchester City
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Bury AFC
North Shields
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 2
Morpeth Town
Warrington Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 2
South Shields
Workington
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 0
Ashton United
Ashington AFC
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 0
Stalybridge Celtic
Lancaster City
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 4
Rylands
Hyde United
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Shildon AFC
Penistone Church
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 1
Witton Albion
United of Manchester
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 1
Clitheroe
Heaton Stannington
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 2
Charnock Richard
Pontefract Collieries
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Guiseley
Avro
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 1
West Didsbury & Chorlton
Macclesfield
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Nantwich Town
Congleton Town FC
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 1
Goole
Prescot Cables
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Marske United
Runcorn Linnets
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 0
Bamber Bridge
Whickham
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
5 - 0
Whitby Town
Bishop Auckland
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 0
Dunston
City of Liverpool
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Liversedge
Glossop North End
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Stocksbridge Park Steels
Atherton Collieries
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 4
Rushall Olympic
Redditch United
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 3
Mickleover Sports
Alvechurch
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 1
Nuneaton Town
Belper Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 2
Lye Town
Harborough Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 1
Barwell
Highgate United
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 1
Stone Old Alleynians
Chasetown
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 1
Shepshed Dynamo
Coalville Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
5 - 0
Worksop Town
Worcester Raiders
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 1
Anstey Nomads
Whitchurch Alport
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Stafford Rangers
Newcastle Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 3
Grantham Town
Rugby Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 3
Hednesford Town
Long Eaton United FC
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 1
Atherstone Town
Kimberley Miners Welfare
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 1
Gainsborough Trinity
Loughborough University
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
6 - 0
Tamworth
Boldmere St Michaels
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
5 - 0
Basford United
Romulus
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 2
Lichfield City
Stourport Swifts
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
4 - 3
Bromsgrove Sporting
Stamford
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Matlock Town
Ilkeston Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 4
Cleethorpes Town
Stratford Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 2
Romford
Hashtag United
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
4 - 0
St Ives Town
Barking
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Dunstable Town
Shefford Town & Campton
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 5
Potton United
Hendon
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
7 - 2
Waltham Abbey
Buckhurst Hill
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
2 - 1
Berkhamsted
Witham Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 3
Hitchin Town
Heybridge Swifts
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 3
Hertford Town
Royston Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
3 - 0
Brightlingsea Regent
Mildenhall Town FC
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Harlow Town
Kings Langley
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 1
Aveley
Potters Bar Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
1 - 2
AFC Kempston Rovers
Bedford Town
FA Cup - Kwalificatie 1e ronde
Za 3/9
0 - 2
Bishop's Stortford
St Neots Town